Remont mieszkania

Planując przeprowadzenie remontu  mieszkania należy się do niego odpowiednio przygotować.  Każdy posiadacz prawa do mieszkania, czy to mieszkając wiele lat, czy też stając się  jego nowym użytkownikiem, planuje przeprowadzenie jego  remontu.

Przeprowadzajcie Państwo remont mieszkania  z zachowaniem norm współżycia  dobrosąsiedzkiego,  pamiętając, że w pozostałych mieszkaniach mieszkają Wasi sąsiedzi, dla których Wasz remont powinien być jak najmniej uciążliwy.

Remonty obejmują różny zakres prac, czasem jest to tylko odświeżenie –  drobna kosmetyka,  ale często  zakres remontu jest znacznie większy i nierzadko zmieniana jest  aranżacja wnętrz ( m.in. wyburzanie ścian).

Każdy remont winien być prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami.

Dlatego, zanim przystąpicie Państwo do jego planowania i przeprowadzania, prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi  poniżej zasadami, które muszą być spełnione, ażeby przeprowadzany w Państwa mieszkaniu remont nie przyniósł  negatywnych skutków dla konstrukcji budynku oraz pozostałych  mieszkań.

 

Poniżej, w poszczególnych zakładkach zawarte są: ogólne warunki jakie należy spełnić przeprowadzając remont oraz warunki, których należy bezwzględnie przestrzegać przystępując do remontu poszczególnych elementów wyposażenia mieszkań.