Uwaga !!! Zapraszamy dzieci z osiedla Zadole na superciekawe półkolonie

Pandemia nie powinna być przeszkodą w miłym spędzeniu czasu na półkoloniach w sierpniu br. Będzie mnóstwo zabawy i niezapomnianych przeżyć . Zero nudy . Rada Osiedla Zadole przeznaczyła specjalną kwotę swych środków na dofinansowanie półkolonii dla dzieci mieszkańców tego osiedla. Musi się jednak znaleźć wystarczająca liczba chętnych , aby sfinalizować imprezę .

Półkolonie organizujemy wraz z Zarządem Spółdzielni Górnik oraz katowicką Fundacją Index dla Przyszłości w siedzibie VII Liceum przy ul Panewnickiej 13.

Przewidziano dwa turnusy w terminach:

10-14 sierpnia 2020 roku lub 17-21 sierpnia 2020 roku.

Jesteśmy przekonani , że od 8.00 do 17.00 nikt się nie będzie nudził. Bo też atrakcji będzie sporo. Przewidziano m.in. wycieczkę survivalową, wyjścia do lasu, na plac zabaw , zajęcia sportowe na sali gimnastycznej , wyjście do ZOO lub do skansenu, Akuku- mini zoo i warsztaty z rękodzieła. Poza tym tradycyjne zajęcia świetlicowe; gry i zabawy oraz turnieje sportowe.

Całkowity koszt półkolonii wynosi 425 zł/os. Dofinansowanie dla dzieci członków Spółdzielni to 300,00 zł/dziecko. Dzieci mieszkańców osiedla, niebędących członkami Spółdzielni obowiązuje całkowity koszt . Ważne jest aby zapisać dziecko i dokonać wpłaty jak najszybciej bo liczba miejsc jest ograniczona. Na pierwszy turnus zapisy przyjmowane są do 3 sierpnia, a na drugie do 10 sierpnia 2020.

Gwarantujemy świetną wakacyjną zabawę!

foto: freepick.com