Atmosfera Świąt na Osiedlu Rolna

Świąteczną atmosfera przepełnia otoczenie w którym żyjemy. Poza wystrojem naszych domostw, ulic szczególną uwagę na Osiedlu Rolna zwraca mały rodzinny sklep przepięknie przystrojony świątecznymi ozdobami. Wystrój sklepu na rogu ulic Rolnej i Wozaków nie tylko zachęca do bieżących zakupów, ale jest ozdobą naszego osiedla. Warto podkreślić, że właściciele sklepu zawsze dostosowują wystój do aktualnych świąt oraz pory roku. Wpisali się w życie naszego Osiedla tak, że to miejsce zna każdy mieszkaniec i ten mały sklepik stał się charakterystycznym punktem spotkań także towarzyskich. 

Chcemy zachęcić handlowców do podobnych inicjatyw na naszym osiedlu. Warto ozdobić swój sklep czy placówkę oraz dołączyć do naszych działań zmierzających do polepszania warunków naszego życia. Niech ulica Rolna dzięki takim inicjatywom stanie się kolorowym i ciekawym miejscem do życia.

A my wspierać będziemy naszych lokalnych biznesmenów, aby zachować w naszym otoczeniu drobny handel, który sprzyja rozwijaniu więzi sąsiedzkich oraz posiada swój niezastąpiony klimat.

A może to dobra okazja do pochwalenia się świątecznymi ozdobami naszych balkonów i witryn sklepowych? Chętnie o nich napiszemy i pokażemy.

Mirosław Wikiera -Członek Rady Osiedla Rolna