Wręczono nagrody za zdjęcia najładniejszych balkonów i ogródków przydomowych

W licznym gronie miłośników kwiatów w siedzibie Spółdzielni „Górnik” 28 października odbyło się wręczenie nagród laureatom II edycji konkursu na  zdjęcie najbardziej ukwieconego balkonu i najładniejszego ogródka przydomowego lub terenu wokół nieruchomości Spółdzielni.

W tym roku do udziału w nim zgłosiły się 23 osoby nadsyłając fotografie swoich kwiatów i innych roślin, o które troszczyły się tegorocznej wiosny i lata. W wyniku dyskusji  Komisja, składająca się z przedstawicieli wszystkich Rad Osiedli, jednogłośnie zdecydowała, aby z powodu wyrównanego poziomu przedstawionych prac, uhonorować więcej osób i nie przyznawać I, II i III miejsca.

W kategorii „Najładniejszy Balkon” komisja konkursowa nagrodziła zatem  prace:

Aleksandry Błaut, Małgorzaty Kruszyny, Adolfa Pietrasza i Teresy Wojtoń.

W kategorii na „Najładniejszy Ogródek Przydomowy” Komisja przyznała ex aequo 5 specjalnych wyróżnień dla:

Adama Inn, Marii Kapci, Małgorzaty Nadolnej, Małgorzaty Salkiewicz oraz Alfredy Mierzwy.

Ponadto przyznano 4 wyróżnienia dla:

Moniki Bęben, Heleny i Tadeusza Choiny, Stanisławy Smagi i Haliny Musiak.

Nagrodami- które wręczał prezes Spółdzielni Mariusz Nawrocki i Beata Kapica Zając-sekretarz Komisji Konkursowej- były karty podarunkowe do marketu sieci OBI .Wszyscy uczestnicy zaś otrzymali dyplomy z podziękowaniem za uczestnictwo w konkursie.

Przebieg wręczenia nagród został zarejestrowany przez Radio Katowice, które wkrótce wyemituje na ten temat audycję. Jej zapis ukaże się również na naszej stronie internetowej.

Poniżej prezentujemy fragmenty uroczystego wręczania nagród oraz niektóre wyróżnione prace.