Na Osiedlu Zadole sąsiedzi udekorowali wspólną choinkę

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas w ciągu roku . Każdy z nas stara się go zapamiętać i wraca do niego zarówno w momentach wesołych jak i smutnych . Dlatego Rada Osiedla Zadole postanowiła  zintegrować  mieszkańców  wokół tegorocznych świąt i wspólnie z sąsiadami przygotować się do ich przezywania.

Na tablicach ogłoszeń w budynkach osiedla  powieszone zostały plakaty z Życzeniami Świątecznymi i Noworocznymi dla mieszkańców od Administracji i Rady Osiedla Zadole.

Natomiast w przedświąteczną sobotę 18 grudnia zorganizowane zostało wspólne dekorowanie choinki stojącej przed budynkiem Zadole 44a . Inicjatorem oraz „spiritus movens” tej akcji była sekretarz RO Zadole Elżbieta Broja .

W dekorowaniu choinki brało udział prawie 20 mieszkańców. Szczególną radość miały dzieci , które wieszały ozdoby w najwyżej położonych miejscach siedząc na plecach swoich ojców .                                                                    

Po zakończeniu dekorowania uczestnicy tego  sąsiedzkiego przedsięwzięcia życzyli sobie nawzajem DOBRYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w NOWYM 2022 ROKU .                               

Można powiedzieć, że wykonaliśmy kolejny krok w procesie integracji naszej osiedlowej społeczności .

Józef Sołtysik Przewodniczący Rady Osiedla Zadole