Na Kokocińcu rozdano mieszkańcom świąteczne prezenty

16 grudnia. w ramach akcji świątecznej Rady Osiedla Kokociniec pn. „Podaruj sobie piękne święta!” rozdano mieszkańcom zestawy prezentowe składające się z kart podarunkowych do wybranego sklepu (Rossmann, Hebe, Empik, Smyk) oraz dwóch biletów do kina Helios w Galerii Libero.

„Spotkania z ludźmi zawsze czynią życie warte przeżycia”. (Guy de Maupassant)Bo ludzie spotykają się w  różnym miejscu i czasie. Mijają się, przechodzą obok siebie. Czasem nic z tego nie wynika, czasem wynika wszystko.

Dlatego bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom z którymi miałam okazję spotkać się przy okazji wręczania  w imieniu naszej Rady osiedlowej, zestawów prezentowych a szczególnie  Małgorzacie Potok za niezwykle ciekawą rozmowę o fotografii,  Marcie Turek za słodki poczęstunek oraz . Tomaszowi Turowskiemu i jego żonie za długą rozmowę przy kawie.

Dziękuję również . Alicji Malarze – Dyrektorce Kina Helios, . Jakubowi Grabskiemu – Kierownikowi kina Helios,  Alicji Stępień – Kierowniczce drogerii Hebe w Galerii Katowickiej oraz wszystkim paniom: Katarzynie, Sylwii, Natalii, Kindze i Patrycji z drogerii Rossmann w Galerii Katowickiej za miłe spotkania.

Każde spotkanie i każda rozmowa utwierdziły mnie w przekonaniu, że cokolwiek robimy, powinniśmy robić to z satysfakcją i zaangażowaniem. Już wiem ,że nie da się niczego osiągnąć bez entuzjazmu.

Beata Kapica-Zając – Sekretarz Rady Osiedla Kokociniec