Spotkanie świąteczne mieszkańców Osiedla „Centrum”

Zorganizowane już po raz czwarty przez Radę Osiedla „Centrum” Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” w Katowicach,  spotkanie świąteczne w dniu 10 grudnia 2022 roku, podobnie jak w latach poprzednich, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy z entuzjazmem przyjęli zaproszenie do uczestnictwa w tej wyjątkowej imprezie.

W klimatycznych, świątecznie przystrojonych, wnętrzach Restauracji „Anna Maria” w Katowicach-Kostuchnie, przy pięknie i dostatnio zastawionych stołach, mieszkańcy mieli okazję do niespiesznego spędzenia czasu w gronie sąsiadów, lepszego poznania się i złożenia sobie świąteczno-noworocznych życzeń.

Ponad 100 mieszkańców Osiedla „Centrum” przybyłych na to spotkanie przywitali przedstawiciele Rady Osiedla, którzy przekazali zebranym i członkom ich rodzin życzenia świąteczno-noworoczne od wszystkich członków Rady Osiedla. Najserdeczniejsze życzenia uczestnikom spotkania i ich rodzinom przekazali również Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” w Katowicach Mariusz Nawrocki oraz Przewodnicząca Rady Dzielnicy nr 2 Załęska Hałda – Brynów część zachodnia Jolanta Mendera-Wójcik.

Spotkanie uświetnił występ artystyczny Joanny Bartel, aktorki, artystki kabaretowej, wokalistki i śląskiej osobowości, szerszej publiczności znanej jako Andzia Dworniok z serialu „Święta wojna”, która swoim nieco niekonwencjonalnym występem o charakterze kabaretowo-wokalnym, rozbawiła i wprowadziła uczestników spotkania w jeszcze lepszy nastrój.

Ta kolejna duża impreza zorganizowana w tym roku przez Radę Osiedla „Centrum” nowej kadencji z pewnością wpisała się już na stałe w kalendarz śródrocznych spółdzielczych imprez, które pozwalają nie tylko dobrze i przyjemnie spędzić czas, ale również poznać osiedlowych sąsiadów, kierownictwo Spółdzielni i Miasta.

Korzystając z okazji, członkowie Rady Osiedla „Centrum” pragną złożyć serdecznie podziękowania naszym mieszkańcom za duże zaangażowanie oraz wskazywanie tematów i problemów, którymi należy się zająć. Członkowie Rady bardzo dziękują również całemu Zarządowi i Radzie Nadzorczej Spółdzielni oraz kierownictwu Administracji „Centrum”, a także pracownikom Spółdzielni, za dobrą i owocną współpracę i wszelką udzieloną pomoc, co bez wątpienia przekłada się na jakość i skuteczność pracy Rady na rzecz wszystkich mieszkańców Osiedla „Centrum”.

Marcin Tatoj, przewodniczący Rady Osiedla Centrum

Foto: Anna Szymańska i Marcin Tatoj