Super wakacje z harcerzami. Startuje akcja „Azymut na Przygodę”

Wreszcie nadszedł koniec szkoły. Dla tych, którzy zostali na wakacje w mieście jest  jeszcze możliwość spędzenia wyjątkowej przygody w chorzowskim parku razem ze śląskimi harcerzami.

Spółdzielnia ”Górnik” po raz pierwszy jest partnerem Chorągwi Śląskiej ZHP, która organizuje  w lipcu półkolonie w Parku Śląskim w Chorzowie o nazwie „Azymut na Przygodę”. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne w rozwieszonych, w klatkach schodowych w naszych blokach, plakatach informacyjnych.

Organizatorzy zapewniają atrakcyjne zabawy i aktywny wypoczynek z elementami harcerskiej przygody. Zajęcia pod opieką doświadczonych harcerskich instruktorów odbywać się będą w tygodniowych turnusach od  15 lipca w godzinach od 6.30 i 8.00 do 16.00.

W przypadku  zgłoszeń uczestników mieszkających na jednym osiedlu istnieje możliwość zorganizowania wspólnego transportu. Informacji udziela  Komenda Chorągwi Śląskiej ZHP tel: 504 198 816.

Karty zgłoszenia należy wypełnić i od razu przesłać do organizatorów korzystając ze, specjalnie utworzonego dla uczestników akcji, profilu na Facebooku: www.facebook.com/AzymutnaPrzygode

Zapraszamy naszych mieszkańców.