Na grzyby czas

Specjalnie nie trzeba było nikogo namawiać, aby 17 września niemała grupa mieszkańców Osiedla Rolna pojechała na grzyby, zwłaszcza, że w tym roku jest wyjątkowo obfity urodzaj tego runa leśnego. Wypad z koszykami i biwakowym sprzętem jak zwykle zorganizowała nasza Rada Osiedla.

Celem tym razem były okolice Koziegłów, które są znane z rozległych lasów pełnych grzybów. Szczęście i pogoda nam sprzyjała. Każdy z uczestników wycieczki mógł się pochwalić pokaźnymi zbiorami.
Nasz wyjazd to nie tylko okazja aktywnego wypoczynku na łonie natury, ale -jak się okazało-także szansa na integrację mieszkańców naszego osiedla, wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń i sąsiedzkich zwykłych rozmów.
Podsumowując zbiory, uczestnicy grzybobrania mieli okazję nie tylko do pochwalenia sie swoimi pełnymi koszami ale i do degustacji swojskich wyrobów ufundowanych przez Przewodniczącą Rady Osiedla.
Przy tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w życiu osiedla podczas kolejnych. równie atrakcyjnych. wydarzeń.
Mirosław Wikiera – Członek Rady Osiedla „Rolna”

mieszkańcy osiedla ‚Rolna”