Medal „Wiarygodność i Zaufanie” dla pracowników Spółdzielni „Górnik”

Miło nam poinformować, że Instytut Studiów Podatkowych W. Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. uhonorował Spółdzielnię Mieszkaniową „Górnik” w Katowicach, z okazji swej 25 rocznicy powstania Instytutu, Medalem 25-lecia. Medal ten został przyznany  jako wyraz uznania dla wiedzy i doświadczenia Pracowników Spółdzielni w dziedzinie podatkowej. Mając na względzie rangę i autorytet prof. Witolda Modzelewskiego czujemy się zaszczyceni z tego wyróżnienia.

Czym jest wyróżniający Spółdzielnie podmiot? Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. działa na rynku doradztwa podatkowego od dziesięcioleci. Witold Modzelewski – Prezes Instytutu Studiów Podatkowych jest Profesorem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radcą prawnym, doradcą podatkowym wpisanym na listę doradców podatkowych pod numerem 00001.

Profesor Witold Modzelewski jest jednym z najwybitniejszych specjalistów w zakresie podatków i prawa podatkowego, niekwestionowanym autorytetem w zakresie podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego. W latach 1992-1996 był wiceministrem finansów odpowiedzialnym za przebudowę systemu polskiego prawa podatkowego. Jest Honorowym Przewodniczącym Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Znany jest też z licznych wypowiedzi w mediach , gdzie w prosty i frapujący sposób potrafi nakreślać problematykę podatkową w Polsce. Instytut jest jedną z największych firm audytorskich z kapitałem polskim świadczącą profesjonalne usługi z zakresu badań sprawozdań finansowych, audytów finansowych ale również usług doradztwa podatkowego oraz obsługi finansowo-księgowej. Instytut Studiów Podatkowych znajduje się w czołówce rankingów  podmiotów zajmujących się doradztwem podatkowym. W XV w  Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Gazety Prawnej Grupa Instytutu Studiów Podatkowych zajęła I miejsce w kategorii Duże Firmy w rankingu Największe firmy doradztwa podatkowego w 2020 r.

Z uwagi na skomplikowany system podatkowy materii związanej z zarządzaniem spółdzielniami mieszkaniowymi nasza Spółdzielnia współpracuje z katowickim oddziałem Instytutu od kilku lat i pozwala na korzystanie z dogłębnej wiedzy i profesjonalizmu pracowników tej instytucji. A uznanie ze strony Instytutu jest dla nas ważnym, obiektywnym miernikiem jakości naszej pracy.