Ważne rozmowy podczas  rodzinnego festynu na Załężu

Po raz szósty  9 września członkowie Rady Dzielnicy Załęże, Solidarności Huty Baildon oraz Rady Osiedla Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”  zorganizowali na terenie MOSiR przy ul. Gliwickiej 214a festyn rodzinny. Główną atrakcją był występ zespołu Maszkety oraz młodzieżowej grupy  taneczno-wokalnej Katosie. Było oczywiście mnóstwo atrakcji i wspólnych zabaw do późnych godzin wieczornych.

Dla mieszkańców Spółdzielni „Górnik” to kolejna  już okazja do bezpośredniego spotkania z licznie przybyłymi członkami Rady Nadzorczej. Tym razem sygnały o tym jak mieszka się w blokach na Załężu wysłuchiwali: Józef Sołtysik – przewodniczący Rady Nadzorczej, Michał Kucia -przewodniczący Komisji Rewizyjnej oraz Jagna Smolińska -Jura, Sylwia Bacia, Piotr Kordaszewski i Jerzy Wydra. Obiecali, że żadnego ze zgłoszonych im problemów nie zostawią bez rozwiązania i szybkiej odpowiedzi.

To były ważne rozmowy o przyszłości dzielnicy, zwłaszcza, że podczas festynu z mieszkańcami spotkali się również radni wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Katowic Maciejem Biskupskim.