Na Słonecznej jasełkowe klimaty

Pracownicy Administracji „Słoneczna” oraz Rada Osiedla postanowiła w tym szczególnym, bożonarodzeniowym, okresie wystawić dla naszych fantastycznych mieszkańców spektakl „Wesołe Jasełka”.

Premiera odbyła się w dniu 17 stycznia 2024r. Aktorami, zaopatrzonymi w piękne, teatralne stroje byli pracownicy administracji i członkowie Rady Osiedla.

Amatorską, lecz przez to niezwykle autentyczną, grę aktorów wzbogaconą przez piękną szopkę i żłobek uzupełniało profesjonalne nagłośnienie oraz aktywne oświetlenie z efektami specjalnymi. Oprawę muzyczną stanowiła gitara, skrzypce oraz ustna harmonijka.

Największą nagrodą dla aktorów była owacja, zgotowana im po spektaklu. Pracownicy-aktorzy pokazali, że nie są tylko urzędnikami, ale pełnymi empatii i gotowymi do integracji z mieszkańcami ludźmi. Dla nich osiedle bowiem to nie tylko bloki i zieleń ale i wspólne radosne kolędowanie.

Nie wykluczamy, że „Słoneczna” znowu zaskoczy pomysłem na spędzenie sympatycznego popołudnia z mieszkańcami przy wspólnym, ciekawym wydarzeniu.

Marek Sobczyk

kierownik Administracji Osiedla „Słoneczna”