Mikołowska 117A

Opis oferty

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty wynajmu lokalu handlowo -usługowego, położonego w Centrum Katowic – okolice kopalni Wujek. Doskonała komunikacja, szybki dojazd w różne części miasta. W okolicach znajduje się duże osiedle, przychodnia, szkoła. Pawilon w którym znajduje się lokal jest po generalnym remoncie – ocieplony, nowa stolarka okienno – drzwiowa. Lokal w dobrym stanie techniczny

W pawilonie funkcjonuje placówka Poczty Polskiej, gabinet stomatologiczny, sklep spożywczy, protetyka, salon fryzjerki, salon masażu oraz restauracja.

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA:

Powierzchnia lokalu163,93 m2
Usytuowanieparter
WejścieFront budynku oraz z tyłu budynku
WyposażenieInstalacja Elektryczna
Instalacja CO
Instalacja Wod-Kan
Zabezpieczeniabrak
Status lokaluNajem
Stawka do negocjacji40,00 zł/mNetto
Stan technicznyLokal w dobrym stanie technicznym, składa się z dużej Sali sprzedaży (103,53 m2) części magazynowej oraz zaplecza socjalnego,  wyposażony w instalacje CO, elektryczną i wodociągową. Budynek w którym się znajduje jest po generalnym remoncie – ocieplony oraz wymieniona stolarko okienno – drzwiowa.
DziałalnośćKażda działalność, z wyłączeniem  działalności uciążliwej dla mieszkańców.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Kontakt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajęciem lokalu prosimy o kontakt telefoniczny:

  • z Administracją Osiedla „ Centrum” przy ul. Wincentego Pola 10 w Katowicach (32) 251 68 49, (32) 251 94 15 – w celu zobaczenia lokalu,
  • następnie zapraszamy do kontaktu pod numerem (32) 251 96 71 wew. 212 lub 733 559 974 aby umówić się na spotkanie w celu ustalenia warunków najmu.