Rada Osiedla Kokociniec zaprasza na Dzień Kobiet w stylu slow w Termach Cesarskich

Bardzo lubimy Dzień Kobiet i uważamy, że to święto jest idealną okazją do odpoczynku i spotkań w dobrym kobiecym towarzystwie.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Rada Osiedla Kokociniec Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” przygotowała dla Pań relaks w stylu slow w Termach Cesarskich w Chorzowie.

Przygotowując tę imprezę zastanawialiśmy się jak sprawić przyjemność Paniom, które z naszej propozycji zechcą skorzystać.

Przewodnicząca Rady Osiedla zdecydowała, że zabierze panie do kompleksu SPA w przepięknym czterogwiazdkowym hotelu DIAMENT Arsenal Palace w Chorzowie, gdzie panie będą mogły skorzystać przez 3 godziny z całej strefy SPA (basen, sauny, jacuzzi) i strefy aromatoterapii a po relaksie zasiąść z Przewodniczącą Rady Osiedla do uroczystej kolacji z lampką wina.

„Dzień Kobiet w stylu slow” jest skierowany do pań – członkiń Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”, które zamieszkują na terenie osiedla objętego zakresem działania Administracji Kokociniec.

Z udziału w tej imprezie – zgodnie z regulaminem – zostali wyłączeni członkowie Rady Osiedla Kokociniec, członkowie Rady Nadzorczej zamieszkujący na terenie osiedla objętego zakresem działania Administracji Kokociniec oraz małżonkowie i zstępni ww. osób.

Beata Kapica-Zając, przewodnicząca Rady Osiedla Kokociniec